Ceny biletów:

- normalny 8 zł

- kobiety i młodzież wstęp wolny

W najbliższą sobotę Dalin na swoim obiekcie podejmować będzie drużynę Sosnowianki.

Sosnowianka zdobyła do tej pory 27 punktów i zajmuje 5 miejsce w tabeli IV ligi grupy zachodniej.

Biało - Zieloni zgromadzili do tej pory 23 punkty i zajmują 8 pozycję.

W rundzie jesiennej mecz pomiedzy Sosnowianką a Daliem był jednym z lepszych meczów naszej drużyny rozegranych po powrocie do IV ligi.

Nasi zawodnicy w tym spotkaniu pokazali słynny Dalinowski charakter.

Mimo iż po 10 minutach przegrywaliśmy 2:0 i w dodatku straciliśmy Dawida Kałata, który po otrzymaniu dwóch żółtych kartek musiał opuścic boisko, wygraliśmy to spotkanie 5:3!

Świetnie w tym meczu zaprezenotwał się Jakub Górecki, który był motorem napędowym większości akcji ofensywnych Dalinu oraz strzelcem trzech bramek.

Jesteśmy przekonani, że w najbliższą sobotę emocji również nie zabraknie.

W kadrze Dalinu na to spotkanie zabraknie kontuzjowanego Michała Mistarza oraz pauzującego za kartki Mateusza Kawuli.

Do kadry meczowej wracają powracający po kontuzji Oskar Mistarz i Emil Bałucki dla którego będzie to pierwszy mecz po bardzo długiej przerwie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszych zawodników w tym meczu.