Wysoka wygrana Dalinu przed własną publicznością

Dalin Myślenice- Złomex Branice 8:0

Kolejne okazałe zwycięstwo zanotowali piłkarze Dalinu Myślenice pokonując na własnym boisku drużynę Złomexu Branice.

Biało- Zieloni przystępowali do tego pojedynku w roli zdecydowanego faworyta i nie zwiedli swoich symaptyków, strzelając zespołowi z Branic aż 8 bramek.

Należy podkreślić, że wracający po chorobie skrzydłowy Piotr Banach, który pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania potrzebował tylko 20 minut na skompletowanie hat- tricka.

Wygrana ta pozwoliła Dalinowi na objęcie pierwszego miejsca w tabeli, gdyż dotychczasowy lider - Kaszowianka Kaszów - zremisował swój mecz z drużyną Borku Kraków 0:0.

Skład Dalinu Myślenice:

Kipek(77' Przała), Kubiński(80' Ogrodny), Pilch, Mistarz, Burtan, Madej, Wojtan, Kałat, Wątor(45' Wójciak), Bałucki(P. Banach), Biel.

Dziękujemy wszystkim Kibicom za doping i zapraszamy na kolejny mecz który Biało- Zieloni rozegrają przed swoją publicznością już w najbliższą sobotę 17.10.2015 o godzinie 15:00 z Clepardią Kraków.